Porady ŚlubneNiespodzianki dla pary młodej - jakie można zrobić?

Niespodzianki dla pary młodej – jakie można zrobić?

Przez Redakcja

Niespodzianki dla pary młodej mogą być bardzo przemyślane i mogą sprawić, że ślub będzie niezapomniany. Niezależnie od tego, czy chcesz zaskoczyć swojego przyszłego małżonka czymś wyjątkowym, czy też chcesz zaplanować idealne wesele dla swojego przyjaciela, ważne jest, abyś zrozumiał, jakie są najlepsze sposoby, aby to zrobić. W poniższym przewodniku znajdziesz kilka pomysłów i wskazówek, jak stworzyć niezapomniane wrażenia z wesela.

Spersonalizowane chusteczki do nosa

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla pary młodej, możesz rozważyć spersonalizowane chusteczki do nosa. Chusteczki są nie tylko praktyczne, ale są też sprytnym sposobem na okazanie uczuć. Najlepsze jest to, że te prezenty mogą być użyte w dniu ślubu.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby dostać w swoje ręce spersonalizowaną chusteczkę. Jedną z nich jest wykonanie jej ręcznie. Inną opcją jest wizyta w hafciarni. Tak czy inaczej, rezultat będzie wyjątkowy.

Możesz też wykorzystać swoją spersonalizowaną chusteczkę, dodając do niej list. Jest to klasyczna i uświęcona tradycją tradycja. Pisząc osobisty list do swojego pana młodego, nadajesz nastrój swojemu wielkiemu dniu. Twój list może być oprawiony w ramkę i eksponowany przez wiele lat.

Oprócz listu możesz również wygrawerować na chusteczce datę ślubu lub tytuł małżonka. Możesz nawet umieścić list z tyłu zegarka.

Żywy zespół na przyjęciu

Żywy zespół to świetny sposób na dodanie energii przyjęciu. Są też idealne dla różnych tematów ślubnych.

Jeśli chcesz porwać gości na parkiet, możesz wynająć zespół na żywo, aby wykonał piosenkę jako niespodziankę. Zespół może zagrać muzykę, którą goście uwielbiają, a także może improwizować, aby występ był hitem.

Świetna piosenka na pierwszy taniec może sprawić, że goście będą tańczyć i śpiewać. Aby uzyskać bardziej intymny występ, możesz rozważyć wynajęcie akustycznego wokalisty solo lub kwartetu smyczkowego.

Możesz też poprosić gości o zaproponowanie piosenek. Jeśli nie wiesz, co zagrać, możesz poszukać w internecie lub zapisać piosenki na kartach RSVP.

Możesz też rozważyć wynajęcie artysty malującego na żywo, który stworzy na tę okazję własne dzieła sztuki. Zapewni to gościom rozrywkę, a Ty możesz nawet podarować im oryginalne dzieło sztuki jako prezent ślubny.

Wideo list miłosny

Jeśli jesteś panną młodą lub panem młodym, rozważ wynajęcie kamerzysty, który nagra wideo list miłosny dla Twojego partnera. Wiadomość powinna być krótka, słodka i trochę zabawna. Na początek napisz krótkie zdanie, w którym powiesz swojemu partnerowi, jak bardzo jest dla Ciebie wyjątkowy. Pamiętaj, aby zawrzeć w nim słodkie wspomnienie z przeszłości lub ekscytującą obietnicę na przyszłość. Twój partner prawdopodobnie będzie zachwycony tym gestem.

Możesz również wysłać wiersz do swojego partnera, ale upewnij się, że jest on serdeczny i mądry. Poezja to ciekawy sposób na pokazanie partnerowi, że o nim myślisz. Łatwo jest znaleźć dobrą poezję w Internecie.

Jest wiele innych sposobów, aby powiedzieć, że Ci zależy, ale wideo list miłosny to wyjątkowy sposób, aby to powiedzieć. Poza tym możecie się dobrze bawić, układając wiadomość i nagrywając wideo.

Włączenie jego ulubionych potraw do wesela

Nie zawsze jest to tradycyjny sposób zawierania małżeństwa, ale niektóre pary decydują się na wesele typu potluck. Dzięki temu para może stworzyć swoje własne menu, a goście mają szansę spróbować nowych potraw. Wiele z tych potraw nie jest konwencjonalnych i może być zabawą dla gości z różnych środowisk. W zależności od miejsca, w którym odbywa się wesele, może być pobierana opłata za zewnętrzny catering i trzeba będzie ściśle z nim współpracować, żeby wszystko poszło gładko.

Na weselu Cartera i Wallace’a zdecydowali się na menu typu fusion. Ulubionym jedzeniem Carter są słodycze, więc zrezygnowano z tradycyjnego tortu i zdecydowano się na ciasteczka z wiórkami cukrowymi, makarony o smaku owocowym i migdałowym, bananowe puddingi i cake pops. Para młoda nie chciała wydawać pieniędzy na catering, więc poprosiła przyjaciół i rodzinę o przyniesienie swoich ulubionych potraw.

Oceń artykuł: Niespodzianki dla pary młodej – jakie można zrobić?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy