Porady ŚlubneJak zapakować prezent na ślub?

Jak zapakować prezent na ślub?

Przez Redakcja

Jeśli wybierasz się na ślub, możesz zrobić kilka rzeczy, aby upewnić się, że prezent, który wręczasz parze młodej, jest dobrze opakowany. Możesz wykorzystać papier do pakowania, który kupiłeś w sklepie, w którym kupiłeś prezent, lub dodać własne dekoracje. Na przykład możesz dodać do prezentu zawieszkę z napisem „Happy Wedding!”. Możesz też użyć sześciokątnego pudełka na prezenty, aby prezent wyglądał na bardziej spersonalizowany.

Prezenty gotówkowe to doskonały wybór dla par

Prezenty gotówkowe to świetny sposób, aby pary mogły okazać sobie wzajemną wdzięczność. Można je wręczyć w formie tradycyjnego prezentu lub bardziej niekonwencjonalnego. Ważne jest jednak, aby prezent nie był bezosobowy.

Jeśli nie czujesz się komfortowo, dając gotówkę jako prezent ślubny, możesz zaproponować voucher lub kartę podarunkową. Osobista wiadomość dodana do pakietu może sprawić, że prezent będzie bardziej sentymentalny.

Inną opcją jest ofiarowanie gotówki za pośrednictwem organizacji charytatywnej. To również pokaże parze, że zależy Ci na nich i ich przyszłości. Ważne jest, aby zapytać ich, dlaczego chcieliby otrzymać te pieniądze.

Niektóre pary wolą otrzymać gotówkowe prezenty ślubne niż prezenty rzeczowe. Pieniądze mogą przeznaczyć na miesiąc miodowy, konto oszczędnościowe lub na remont domu. Prezenty te mogą być wysłane bezpośrednio do pary lub mogą zostać wpisane do rejestru prezentów finansowych.

Pudełka na prezenty sześciokątne to świetny prezent na ślub

Pudełka na prezenty sześciokątne to świetny sposób na wyeksponowanie dowolnego przedmiotu o nietypowym kształcie. Są również przydatne do przechowywania i pakowania. Nie jest to jednak jedyny rodzaj pudełek.

Istnieje wiele rodzajów sześciokątnych pudełek, w tym takie, które mają kształt płatka. Jeśli szukasz czegoś bardziej tradycyjnego, zawsze możesz wybrać tradycyjne kwadratowe pudełko na obrączki. Można je spersonalizować za pomocą monogramu, niestandardowej litery lub nawet pojedynczej litery. Możesz je znaleźć w wielu kolorach i kształtach.

To samo dotyczy klapek pudełka. W tym celu możesz użyć folderu kostnego lub długopisu. Uważaj, żeby nie naciąć zbyt mocno pierwszej krawędzi klapek. Aby uzyskać gładsze wykończenie, możesz wykonać ten sam wzór na wszystkich stronach klapek.

Oprócz klapek do pudełek możesz zrobić sześciokątne pudełka z kartonu. Dzięki temu będą one mocniejsze i mniej podatne na zawalenie. Użycie tektury pomoże Ci również udekorować pudełko w najlepszy możliwy sposób.

Użyj papieru do pakowania ze sklepu, w którym kupiłeś prezent

Jeśli jesteś gościem weselnym, jest szansa, że możesz być na rynku opakowań na prezenty. Powinieneś poświęcić trochę czasu na zastanowienie się, jaki prezent kupujesz. Istnieje wiele dostępnych opcji, od torebek na prezenty po pudełka, od tkaniny po papier pakowy, od folii po puszki. Warto też wziąć pod uwagę sklep, w którym kupiłeś prezent.

Najlepsze jest to, że większość z tych sklepów oferuje bezpłatne usługi pakowania prezentów. Zapewnią Ci również torbę do zapakowania prezentu. W ten sposób możesz mieć ładną wstążkę lub kokardkę bez konieczności kupowania jej na własną rękę.

Oprócz wstążki lub kokardki możesz dodać trochę polotu za pomocą rękawa z bibuły lub ładnego tiulu. Możesz nawet rozważyć użycie kawałka brązowego papieru do owinięcia prezentu.

Personalizacja opakowania

Jeśli chcesz, aby Twój prezent ślubny był bardziej pamiętny, musisz spersonalizować opakowanie. Możesz to zrobić na kilka sposobów. Możesz dodać ozdoby do papieru, upewnić się, że pasuje do motywu przewodniego ślubu lub użyć innych dekoracji.

Na przykład, jeśli para młoda będzie miała ślub na plaży, rozważ użycie muszli lub koralowca. Innym świetnym rozwiązaniem jest słoik mason. Jest niedrogi, trwały i nadaje się do wielokrotnego użytku. Są dostępne w wielu różnych rozmiarach.

Do świątecznego pakowania świetnie nadają się ręczniki do herbaty z wzorami. Można je przewiązać wstążką. Inną opcją jest spersonalizowany talerz na drobiazgi. Na talerzu można umieścić datę ślubu i imiona pary.

Spersonalizowane ozdoby są świetnym akcentem. Możesz również użyć zawieszek, aby dodać unikalnego akcentu. Personalizowane przywieszki do bagażu to kolejny zabawny sposób na udekorowanie prezentu.

Jeśli chcesz mieć bardziej unikalną opcję, możesz użyć papieru do pakowania z mapami. Mapy to świetny wybór na rocznice, urodziny i inne specjalne okazje.

Oceń artykuł: Jak zapakować prezent na ślub?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy