FormalnościJak wypisać zaproszenie dla matki chrzestnej na ślub?

Jak wypisać zaproszenie dla matki chrzestnej na ślub?

Przez Redakcja

Jeśli myślisz o napisaniu zaproszenia dla matki chrzestnej na ślub, musisz pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Ważne jest, aby zawrzeć w nim osobistą notatkę oraz poprosić ją o udział w bardzo szczególnym momencie w twoim życiu. Możesz też dać jej prezent pieniężny lub inny przedmiot, aby jej pomóc.

Zaproś ją, aby była częścią czegoś naprawdę wyjątkowego

Jeśli planujesz zaprosić matkę chrzestną na swój ślub, możesz to zrobić na kilka różnych sposobów. To bardzo osobisty moment. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że robisz to we właściwy sposób.

Ważne jest, aby złożyć prośbę osobiście. Wysyłanie wiadomości e-mail lub SMS może wydawać się bezosobowe. Chcesz móc powiedzieć swoim potencjalnym rodzicom chrzestnym, jak bardzo ich kochasz, w bezpośrednim spotkaniu.

Innym świetnym sposobem na zadanie pytania jest biżuteria. Na biżuterii takiej jak kolczyki, bransoletki czy spinki do mankietów można wygrawerować słowa, które wyjaśnią wasz związek. Użycie sformułowań takich jak „partnerzy w zbrodni” czy „pomocnicy” może być zabawnym sposobem na przekazanie informacji. Takie wygrawerowane elementy mogą stać się cenną pamiątką.

Wspomnij o jej obowiązkach

Lista zaproszeń ślubnych jest zagracona, zwłaszcza jeśli jesteś jednym z niewielu szczęśliwców. Na szczęście nie musisz być śliniącą się panną młodą, żeby upchnąć swój smoking w zakamarkach. Możesz skorzystać z pomocy zdolnego i chętnego koordynatora ślubnego. Najlepsze jest to, że nie musisz płacić rachunku. Wystarczy, że wspomnisz o swoim zainteresowaniu i gotowe, magia jest na wyciągnięcie ręki. Prawdopodobnie będziesz pod takim wrażeniem rozwoju wydarzeń, że nie będziesz musiał nawet dzwonić. W końcu jaki jest lepszy sposób na świętowanie związku szczęśliwej pary niż 60 najbliższych przyjaciół i członków rodziny?

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego w tym samym czasie może być nie lada wyzwaniem, ale jeśli sprytnie się do tego zabierzesz, zostaniesz nagrodzony niezapomnianą nocą.

Załącz podziękowanie

Podziękowania mogą przejść długą drogę. Napisanie go jest szczególnym i satysfakcjonującym zadaniem. I tak jak w przypadku każdego prezentu, chcesz mieć pewność, że wysyłasz kartkę, która okaże twoją wdzięczność.

Niezależnie od tego, czy piszesz podziękowanie za prysznic, czy wysyłasz zaproszenie na ślub, ważne jest, aby przestrzegać odpowiedniej etykiety. Chociaż nie musisz pisać kartki do każdego otrzymanego prezentu, to jednak jest to miły gest.

Jeśli planujesz prysznic, powinieneś zapytać osobę, która koordynowała imprezę, o radę dotyczącą najlepszego podziękowania. W przypadku ślubu możesz potrzebować wiadomości zawierającej podziękowania dla pary młodej, a także dla rodziców chrzestnych.

Pomocne może być posiadanie arkusza kalkulacyjnego, w którym będziesz zapisywać daty i nazwiska gości, którym dziękujesz. Możesz też dołączyć zdjęcie prezentu, który otrzymałeś. Ułatwi to późniejsze odwołanie się do szczegółów prezentu.

Włączenie prezentu pieniężnego

Jeśli chcesz włączyć prezent pieniężny do zaproszenia dla matki chrzestnej na ślub, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Musisz ustalić, na ile możesz sobie pozwolić, jaki prezent możesz podarować i jakie są relacje między tobą a parą młodą.

Prezenty pieniężne są wręczane na ślubach w wielu różnych kulturach, choć niektóre tradycje zmieniły się na przestrzeni lat. W kulturze chińskiej, indyjskiej i wietnamskiej goście mogą dawać koperty z pieniędzmi.

Podarowanie prezentu w postaci kartki jest zazwyczaj bardziej odpowiednim wyborem. Pozwala odbiorcy poczuć, że otrzymuje prawdziwy prezent, a jednocześnie eliminuje niezręczność związaną z koniecznością poproszenia o pieniądze.

Jednakże w niektórych przypadkach wręczenie czeku lub innej formy pieniędzy jest łatwiejsze. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wysłać czek czy pieniądze na prezent, powinieneś dołączyć notatkę informującą parę młodą, że wysyłasz pieniądze jako prezent.

Pomoc finansowa dla ślubów latynoskich

Populacja latynoska jest rosnącym segmentem Stanów Zjednoczonych, obecnie sięga 60 milionów. Wraz ze wzrostem populacji latynoskiej wzrosła też liczba latynoskich firm. Ostatnie badania przeprowadzone przez Uniwersytet Stanforda wykazały, że latynoscy właściciele firm zakładają je w szybszym tempie niż inne grupy.

Dla wielu latynoskich par padrinos i sponsorzy zapewniają pomoc finansową na ich ślubach. Mogą to być członkowie rodziny, rodzice chrzestni lub starsi członkowie społeczności. Mogą oferować wsparcie finansowe i wskazówki lub służyć jako wzór do naśladowania dla oblubieńców.

Zależnie od liczby padrinos, mogą oni być odpowiedzialni za opłacenie całości lub części wydatków związanych ze ślubem. Mogą również uczestniczyć w przyjęciu zaręczynowym i zorganizować przyjęcie dla panny młodej.

Oceń artykuł: Jak wypisać zaproszenie dla matki chrzestnej na ślub?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy