Organizacja ŚlubuJak udekorować dom na wesele?

Jak udekorować dom na wesele?

Przez Redakcja

Jeśli planujesz ślub, być może zastanawiasz się, jak udekorować dom na wesele. Istnieje wiele pomysłów, które możesz wykorzystać. Możesz na przykład wykorzystać salon w stylu marokańskim, jeśli organizujesz wesele w stylu boho lub rustykalnym. Możesz użyć kolorowych zasłon, aby dodać kolorów do wnętrza domu. To kontrastuje z jasnymi światłami, których możesz używać na zewnątrz.

Białe namioty są najważniejszą dekoracją na ślubie

Namioty są idealnym rozwiązaniem na ślub na świeżym powietrzu. Nie tylko zapewniają ochronę przed żywiołami, ale można je również udekorować, aby zapewnić piękną scenerię. Zanim jednak kupisz namiot, ważne jest, abyś rozważył różne dostępne opcje. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci wybrać namiot idealny na Twój ślub.

Jeśli planujesz ślub na świeżym powietrzu, upewnij się, że namiot zapewni odpowiednie oświetlenie. Oświetlenie otoczenia jest szczególnie ważne, jeśli planujesz zorganizować przyjęcie wieczorem. Dostępne są różne opcje, w tym świece, lampki, sznurki i żarówki Edisona.

Salon w stylu marokańskim jest idealny na wesele w stylu rustykalnym lub boho

Jeśli planujesz wesele w stylu boho lub rustykalnym, możesz rozważyć wydzielenie w swoim obiekcie strefy wypoczynkowej. Takie miejsca siedzące zapewniają gościom miejsce do spotkań podczas godziny koktajlowej. Mogą też stanowić ciekawe i stylowe dekoracje.

Użycie strefy wypoczynkowej w stylu marokańskim może być doskonałym sposobem na dodanie wyjątkowego akcentu do Waszego wydarzenia. Można go wykorzystać wewnątrz lub na zewnątrz, w zależności od miejsca, w którym się odbywa.

Ślub w stylu boho lub rustykalnym może mieć dowolny temat, ale zazwyczaj jest wypełniony naturą, dużą ilością kwiatów i swobodnym klimatem. Dzięki temu masz szansę stworzyć oszałamiający wygląd bez wydawania fortuny.

Kolorowe zasłony są dla wewnętrznych ścian tym, czym kolorowe światła dla zewnętrznych

W wielkim planie rzeczy zasłony nie zawsze są centralnym punktem pokoju. Niektórzy ludzie wolą wieszać je w pokojach dodatkowych, domowych biurach, a nawet kuchniach. Odpowiednie zasłony mogą sprawić, że pokój będzie wyglądał bardziej wystawnie i bogato. Nie zapominaj jednak, że dobrym pomysłem jest ochrona prywatności. Na przykład, jeśli wieszasz zasłonę w sypialni, pamiętaj, żeby wybrać kolor, który nie będzie tak przytłaczający, że będziesz wyglądał, jakbyś nosił gogle astronauty.

Zasłona z podszewką blokującą światło może być przydatna podczas imprez z otwartym ogniem. Zasłony te są również przydatne do zapewnienia bezpieczeństwa gościom.

Zmień oznakowanie ślubu w dekorację posesji

O oznakowaniu ślubu zrobiło się w ostatnich latach dużo bardziej wymyślnie. Jednym ze sposobów, aby wyróżnić się z tłumu, jest trochę więcej kreatywności. W zależności od motywu przewodniego i budżetu, jest na to kilka sposobów.

Przede wszystkim powinieneś zastanowić się nad oznakowaniem, które pozwoli ci uzyskać najwięcej wrażeń od twoich gości. Na przykład podświetlenie jest doskonałym sposobem na wprowadzenie do wnętrza budynku elementów z zewnątrz. Możesz też wykorzystać dekoracje pojazdów, aby przyciągnąć szczególną uwagę. A skoro już o tym mowa, pomyślcie o kierunkowskazach, które pomogą utrzymać wesele na właściwym torze.

Innym sposobem jest użycie banerów z tkaniny. Są one idealne do zawieszenia pod sufitem. Najlepsze jest to, że są w różnych kolorach, więc nigdy nie zabraknie Ci opcji.

Użyj ponownie dekoracji ślubnych

Użycie dekoracji ślubnych do dekoracji domu to świetny sposób na zachowanie wspomnień z dnia ślubu. Możesz ponownie wykorzystać wiele przedmiotów, takich jak słoiki, obrusy i świece. Dzięki temu nie tylko zachowasz wspomnienia ze ślubu, ale także zmniejszysz wydatki związane z weselem.

Słoiki mogą być użyte jako rustykalne wazony lub świeczniki. Możesz pomalować je w ładne wzory lub pokryć koralikami.

Słoik mason może być również użyty jako szklanka do picia. Możesz pomalować go na jasne kolory lub dodać ładny wzór.

Rośliny domowe to kolejny wspaniały przedmiot do recyklingu. Rośliny odświeżą Twój dom i są łatwe w utrzymaniu.

Zdejmuj dekoracje ślubne z kacem

Jak mówi powiedzenie: „nie możesz zabrać tego ze sobą”, więc dlaczego nie zrobić tego w obie strony, pozwalając gościom zostawić swój ślad w Twoim wyjątkowym dniu? Może się to okazać wielkim dobrodziejstwem, jeśli Wasz ślub nie będzie trwał dłużej niż tydzień. Usuwanie dekoracji ślubnych po fakcie nie zawsze jest tak łatwe, jak się wydaje. Przygotowanie planu wcześniej sprawi, że szczęśliwi goście nie zostawią cię na lodzie. Jeśli nie masz ochoty przejąć sterów, nie wstydź się poprosić o pomoc.

Gdy już to robisz, dlaczego nie powiadomić o tym swojego wedding plannera? Pozostawianie szczegółów na ostatnią chwilę może doprowadzić do wielu problemów. Twoi dostawcy będą musieli być po tej samej stronie, aby upewnić się, że nic nie zostanie pominięte. Kilka tygodni przed zaślubinami to idealny moment, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i zaplanować mapę drogową.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Oceń artykuł: Jak udekorować dom na wesele?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy