Słów kilka o tym dlaczego zostałam Wedding Plannerką

Swoją pasję do organizacji odkryłam będąc jeszcze nastolatką, kiedy to aktywnie włączałam się w działalność szkolną organizując apele, dyskoteki czy drobne zbiórki charytatywne. Z czasem zaczęłam organizować większe eventy – warsztaty, spotkania, wymiany i szkolenia międzynarodowe oraz duże akcje charytatywne. Zanim odkryłam swoją pasję do organizowania ślubów i wesel dużą część swojego doświadczenia zdobywałam w jednej z wrocławskich organizacji pozarządowych jako koordynatorka projektów lokalnych i międzynarodowych oraz członkini zarządu. Jestem absolwentką Dyplomacji Europejskiej, gdzie zdobywałam wiedzę z zakresu savoir-vivre, etykiety oraz protokołu dyplomatycznego, a także Menedżerskich Studiów Podyplomowych Zarządzania Firmą oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Project Management. Prowadząc agencję ślubną przekładam zdobytą wiedzę i doświadczenie na niezapomniane wesela moich Par ♥

Od zawsze uwielbiałam oglądać komedie romantyczne zakończone hucznym weselem, a przechodząc obok salonu z sukniami ślubnymi uciekałam wzrokiem za tymi pięknymi kreacjami, które są zwieńczeniem wielomiesięcznych przygotowań tego wielkiego dnia. Sama też przez długie, długie lata marzyłam o wielkim i hucznym ślubie i weselu. Dlatego też idąc za głosem swojego serca, rozumu oraz doświadczenia organizacyjnego postanowiłam  pomagać Parom Młodym spełniać ich marzenia. Takie też jest moje motto zawodowe – “Pomagam Parom w realizacji ślubnych marzeń!”

Jako certyfikowana Konsultantka Ślubna pomogę Wam zorganizować ślub i wesele marzeń. Powiedzcie mi jakie są wasze oczekiwania, a ja zajmę się resztą – od znalezienia idealnego miejsca na Wasz ślub, skończywszy na koordynacji Waszego wielkiego dnia. Razem dopniemy wszystko na ostatni guzik – Wy będziecie mogli wspólnie cieszyć się okresem narzeczeństwa, kiedy to ja będę załatwiała wszelkie formalności.

Chyba nie muszę mówić, że profesjonalizm to moje drugie imię. Tak jak nie ma dwóch takich samych osób na świecie, tak samo nie ma dwóch identycznych wesel. Do każdej realizacji pochodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Macie jakieś pytania – napiszcie lub zadzwońcie. Umówimy się na niezobowiązującą kawkę i porozmawiamy, a ja przedstawię Wam zalety zatrudnienia Konsultantki Ślubnej i postaram się rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości. Razem zadbamy o to, aby ten dzień był WYJĄTKOWY!