Organizacja ŚlubuNajlepsze sale weselne w Poznaniu

Najlepsze sale weselne w Poznaniu

Przez Redakcja

Mieszkacie w Wielkopolsce i planujecie przyjęcie weselne? Takie wydarzenie to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, dlatego organizacja wesela jest sporym wyzwaniem. W tym artykule znajdziecie garść praktycznych porad, jak znaleźć najlepsze sale weselne w Poznaniu i okolicy.

Wesele w Poznaniu. Sale weselne to podstawa organizacji eventu

Od wyboru odpowiedniej sali zależy w dużej mierze fakt, czy młoda para i goście weselni będą się bawić do rana. Wiedzą o tym osoby, które zawodowo zajmują się organizacją takich eventów, jak również świeżo poślubieni małżonkowie. Kolejne ważne punkty w planie organizacji wesela, to: menu, orkiestra lub didżej, dekoracja i dodatkowe atrakcje. Jeśli mieszkacie w Wielkopolsce, przygotowania do wesela rozpocznijcie od wyboru ładnej sali weselnej w Poznaniu. Najciekawsze propozycje znajdziecie pod linkiem https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/poznan/. W ofercie sal weselnych w okolicy Poznania jest wiele miejsc, które zapewniają także takie atrakcje, jak pokaz sztucznych ogni, wiejski stół czy opieka i animacja zabaw dla dzieci. Doświadczony menedżer sali weselnej pomoże Wam wybrać menu i dekorację oraz dopilnuje, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Sala weselna w Poznaniu. Jak wybrać tę najlepszą?

Wybierając salę na wesele w Poznaniu, weźcie pod uwagę ilość miejsc, możliwość noclegu dla gości oraz położenie sali. Największym powodzeniem cieszą się sale otoczone ogrodami i tarasami, gdzie można odpocząć po tańcach czy porozmawiać z dawno nie widzianym kuzynem. Najlepsze sale weselne w Poznaniu, to:

  • Dworek Staropolski Poznań;
  • Biały Dom „Henlex”;
  • restauracja Botanika w EuroHotelu;
  • restauracja „Patio Provence” w Hotelu Kolegiackim.

Najciekawsze sale weselne w okolicy Poznania, to:

  • Pałac w Biedrusku;
  • Hotel Glamour Przeźmierowo;
  • Folwark Wąsowo;
  • Dworek Grzebienisko;
  • Sala bankietowa „Kontrabas” w Rojęczynie.

Sala bankietowa czy sala rustykalna? Poznaj trendy weselne 

Dzięki rozbudowanej ofercie sal weselnych w Poznaniu, do wyboru masz eleganckie sale bankietowe w hotelach, w dworkach, jak również sale zaaranżowane z myślą na wesela rustykalne. Obecnie coraz częściej młode pary chcą mieć oryginalne przyjęcia, w związku z tym organizują je w rustykalnych dworkach, skansenach i salach, wyglądających jak zadbane wiejskie stodoły. Z drugiej strony eleganckie sale bankietowe nadal mają spore obłożenie, a terminy trzeba zwykle ustalać z dużym wyprzedzeniem.

Wiecie już, jaka sala weselna w Poznaniu spełni oczekiwania Wasze i Waszych gości? Jeśli tak, to ustalcie termin, warunki i czekajcie na ten wielki dzień.

Oceń artykuł: Najlepsze sale weselne w Poznaniu
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy