Beata i Andrzej

Od ślubu Beaty i Andrzeja minęło już dobrych kilka tygodni, ale właśnie dzisiaj miałam czas, aby podzielić się z Wami przepiękną fotorelacją z tego pięknego dnia. Już na wstępie powiem Wam, że te cudowna fotki wykonała Magda Witek – kliknijcie TUTAJ i przenieście się do świata kadrów Magdy 🙂 Czytaj dalej… “Beata i Andrzej”

Boho Glam Wedding

Czy wyobrażacie sobie ślub i wesele w konwencji boho-glam? Z jednej strony marzycie o weselu w stodole, ale cząstka Was podpowiada o tym, że elegancja będzie spełnieniem Waszych marzeń? Nic prostszego! Zaplanujcie ślub i wesele z motywem boho-glam.

Czytaj dalej… “Boho Glam Wedding”

Harry Potter Wedding

Ślub i wesele w stylu Harrego Pottera.

I oto dzieje się magia… sesja, na którą czekałam blisko rok – od koncepcji, aż do jej realizacji. Sesja wyjątkowa, magiczna, bardzo indywidualna, pokazująca ślub i wesele w zupełnie innym stylu – własnym stylu i w dodatku z konkretnym motywem przewodnim. Jesteście ciekawi efektów tego projektu? Zapraszam dalej… Czytaj dalej… “Harry Potter Wedding”

Natural Wedding – something blue

Coś niebieskiego? Czemu nie. Ja uwielbiam ten kolor i jak tylko się dowiedziałam, że będzie on kolorem 2020 roku według Instytutu Pantone to wpadłam w istny zachwyt. Dlatego też w tym sezonie nie mogło zabraknąć niebieskiej realizacji – pięknej, naturalnej i lekkiej. Zapraszam Was do świata, gdzie pierwsze skrzypce grał kolor niebieski. Czytaj dalej… “Natural Wedding – something blue”

Honey Wedding

Jesteście ciekawi efektów kolejnego projektu? Chcecie zobaczyć jak piękne przyjęcie możecie zorganizować we własnym ogrodzie? Zapraszam Was do świata historii miłości miodem płynącej ♥ Czytaj dalej… “Honey Wedding”