Natural Wedding – something blue

Coś niebieskiego? Czemu nie. Ja uwielbiam ten kolor i jak tylko się dowiedziałam, że będzie on kolorem 2020 roku według Instytutu Pantone to wpadłam w istny zachwyt. Dlatego też w tym sezonie nie mogło zabraknąć niebieskiej realizacji – pięknej, naturalnej i lekkiej. Zapraszam Was do świata, gdzie pierwsze skrzypce grał kolor niebieski. Czytaj dalej… “Natural Wedding – something blue”

Honey Wedding

Jesteście ciekawi efektów kolejnego projektu? Chcecie zobaczyć jak piękne przyjęcie możecie zorganizować we własnym ogrodzie? Zapraszam Was do świata historii miłości miodem płynącej ♥ Czytaj dalej… “Honey Wedding”

Inspiracje na… piwonie

Piwonia znana od zarania dziejów roślina, bardzo popularna już w starożytności, jest jedną z najbardziej popularnych wśród kwiatów wybieranych na letnie śluby i wesela. Jako ogromna fanka piwonii, czy też peoni, bo nazwy te występują zamiennie, nie mogłam przejść obojętnie i postanowiłam stworzyć dla Was zestawienie najpiękniejszych inspiracji na wykorzystanie piwonii na Waszym ślubie i weselu. Czytaj dalej… “Inspiracje na… piwonie”

Dlaczego warto zawsze mieć plan B?

Przyszło nam żyć w ciężkiej rzeczywistości – tegoroczne Pary Młode zastanawiają się nad tym, czy ich ślub w ogóle dojdzie do skutku, przyszłoroczne Pary już ogarnia lekka panika związana z dostępnością podwykonawców, a cała branża siedzi jak na szpilkach i wyczekuje konkretnych rozwiązań, które ma zaproponować rząd. Jednak od kilku tygodni jest cisza i tak naprawdę nikt z nas nie wie, co powinien doradzać Parom Młodym. Ale dzisiaj chciałabym poruszyć temat bardzo ważny, nie tylko w przypadku planowania ślub i wesela. Nauczyłam się tego pracując wiele lat przy różnego rodzaju projektach – zawsze warto mieć plan B. Czytaj dalej… “Dlaczego warto zawsze mieć plan B?”

Ślubne trendy 2020

Weselne_Czary_blog_trendy_2020

Zastanawiasz się co będzie modne i jakie będą trendy w nadchodzącym sezonie ślubnym? A może planujesz ślub w 2020 roku i chcesz dodać elementy, które wpasują się w gorące trendy tego sezonu? Nic trudnego – zajrzyj do mojego wpisu i przekonaj się, co będzie na topie w realizacjach ślubnych nadchodzących miesięcy. Czytaj dalej… “Ślubne trendy 2020”