Boho Glam Wedding

Czy wyobrażacie sobie ślub i wesele w konwencji boho-glam? Z jednej strony marzycie o weselu w stodole, ale cząstka Was podpowiada o tym, że elegancja będzie spełnieniem Waszych marzeń? Nic prostszego! Zaplanujcie ślub i wesele z motywem boho-glam.

Są w Polsce takie miejsca jak przepiękna Villa Greta – miejsca na pozór niedostępne dla ślubów, ale… Tylko na pozór. To właśnie tam pewnego październikowego dnia działa się magia – ślub i przyjęcie właśnie w konwencji boho-glam, w pastelowych barwach, odcieniach beżu, z suszkami i trawami pampasowymi jakże modnymi od kilku sezonów. Dlatego jeśli jeszcze się zastanawiacie jak połączyć swoją boho duszę z grającą w sercu elegancją to zapraszamy do zainspirowania się jesienną sesją w konwencji boho-glam.

Ale najpierw chciałabym Wam przedstawić Magdę i Kacpra. To właśnie dla Magdy udział w tym projekcie był małym spełnieniem marzeń – zakochana w swoim mężu, przepiękna i kochająca mama, do tego uwielbiająca boho i fotograf z pasji 🙂 A Kacper jak to dobry mąż zgodził się na udział dla Magdy, choć widzieliśmy po nim, że równie dobrze się bawił 🙂 

Dziękuję Wam kochani za ten projekt i mam nadzieję, że z uśmiechem na ustach będziecie wracać do tych chwil z Villi Greta,  które spędziliście w gronie naprawdę zwariowanych ludzi 🙂 

 

Miałam ogromną przyjemność po raz kolejny współpracować z cudownymi osobami z branży ślubnej, które po kolei będę Wam przedstawiać.

 

Za zdjęcia z tej sesji odpowiada duet petarda – Gosia Stępień i Maciek Służenko, dla których zdjęcia to ewidentnie pasja i styl ich życia. Po raz pierwszy współpracowałam z duetem fotografów, którzy rozumieją się bez słów, uzupełniają się, tak aby cały reportaż był pełen niesamowitych kadrów – widzianych z dwóch różnych perspektyw. Zobaczycie na samym końcu, jak już pokażę Wam więcej zdjęć, że to co zrobiła Gosia z Maćkiem to idealny reportaż i właśnie taki możecie mieć, jeśli tylko zdecydujecie się na nich w dniu Waszego ślubu.

 

Florystyką i dekoracją zajęła się po raz kolejny Asia z DecoRaciarni, z którą jak możecie zaobserwować współpracuje mi się bardzo dobrze. Z Asią rozumiemy się bez słów, jesteśmy tak samo kreatywne i wystarczy nam rzucić hasło, a w naszych głowach już zaczyna się tworzyć cała koncepcja kreatywna ślubu czy sesji stylizowanej. 

Teraz czas na stylizację Pary Młodej.

Przepiękna suknia ślubna to oczywiście działo Emilki Lange, którą w mediach społecznościowych możecie znać jako Lace Boho Dresses. Emilka tworzy niesamowite suknie – każda inna, każda ręcznie szyta z koronki ręcznie barwionej. W każdą swoją suknię Emilka wkłada całe serce i duszę, to właśnie dlatego jej suknie są takie wyjątkowe. No i nie mogę nie wspomnieć, że możecie śmiało zamawiać jej suknie online – szyte na miarę, nawet jeśli mieszkacie na drugim końcu świata 🙂 a kiedy czas wirusa się skończy to wiem, że będę mogła zabierać swoje Panny Młode do przepięknej pracowni, nad otwarciem której Emilka pracuje. 

 

A za stylizację Pana Młodego odpowiadało Giacomo Conti, gdzie razem z Gabrielą dobrałyśmy kreację idealnie pasującą zarówno do Kacpra, jak i do całej koncepcji projektu. Wiecie to nie chodzi o to, aby Pan Młody stylizacja pasował do Panny Młodej, bo zwolennikiem takiego podejścia totalnie nie jestem, ale zwracam uwagę, aby wszystko było ze sobą spójne, a jednocześnie, aby Para Młoda dobrze czuła się w swojej stylizacji. Tym razem postawiliśmy na beżowe spodnie oraz granatową marynarkę w musztardową kratę 🙂

 

No i czas na moje beauty petardy czyli Karolinę z Kwestii Piękna oraz Paulę Król, które zajęły się stylizacją Magdy 🙂 co możecie oczywiście podziwiać na wszystkich zdjęciach 🙂

Dopełnieniem całej dekoracji była przepiękna papeteria od Blooming Elegant. Patrzcie tylko na ten ręcznie rwany papier i te wstążki – no ja byłam zachwycona jak tylko otrzymałam paczkę z tą małą przesyłką.

Ale pokazując Wam papeterię muszę wspomnieć także o jeszcze jednym dodatku, który pojawił się na sesji. Chodzi dokładnie o ceramikę, którą możecie oglądać na stołach. I nie jest to zwykła ceramika – to jest ceramika z Dobkowa. Tak! W Dobkowie, wsi, w której znajduje się Villa Greta macie kilka pracowni – manufaktur ceramiki. Wszystko ręcznie robione, wypalane w tradycyjnych piecach i następnie ręcznie malowane. No dosłownie małe działa sztuki i takie właśnie egzemplarze możecie kupić w lokalnym sklepiku z manufakturą, który funkcjonuje na terenie Villi Greta. 

 

A wiecie czego nie mogło zabraknąć z Villi Greta? Tego samego co na każdym weselu, czyli słodkości, a te przygotowała Ania, która prowadzi pracownią Tortomania Legnica i tworzy takie właśnie tematyczne słodkie stoły. Od jej słodkości nie można się było oderwać, więc jak tylko zakończyliśmy sesję to możecie się domyślać, że nie za wiele zostało 🙂 

No i jak na osoby kreatywne przystało postanowiliśmy wprowadzać jak najmniej zmian w przestrzeni stodoły Villi Greta i wykorzystywaliśmy wszystko, co tam zastaliśmy do tego, aby stworzyć klimat boho, ale również aby podkreślić cudowność tego miejsca. Dlatego też słodki stół został zaaranżowany na starym, zabytkowym kredensie i naszym skromnym zdaniem pasował idealnie do tej przestrzeni.

 

 

I jeszcze słów kilka o dodatkach. Zacznę od biżuterii, ponieważ stanowi ona dopełnienie całej stylizacji, a w tym konkretnym przypadku nie było tego dużo, choć było wszystko dobrane tak, aby tworzyło spójną całość. Biżuterię tą znajdziecie w salonach Briju, a ja Wam bardzo polecam salon w Jeleniej Górze, gdzie tak jak ja możecie liczyć na profesjonalną pomoc i biżuterię najwyższej jakości.

No i na koniec zostawiłam sobie wspaniały salon Bielizna u Edyty, z którym współpracuję od dawna i który dołączył do naszego projektu. Zobaczcie tylko jaki piękny szlafroczek i kimono miała na sobie Magda podczas przygotowań. Pamiętajcie drogie Panie, że nie zawsze musicie stawiać na pinterestowe, satynowe szlafroczki z napisem “Bride”, “Panna Młoda” itd. Zawsze możecie kupić przepiękne kimono, które będzie spełniało swoją rolę również po ślubie, a która z nas drogie Panie nie lubi otulać się pięknymi rzeczami najwyższej jakości? 

 

I teraz mogę Was zasypać zdjęciami – oglądajcie, inspirujcie się i jak tylko potrzebujecie pomocy z organizacją Waszego ślubu to oczywiście piszcie 🙂 

Dziękuję wszystkim – jesteście niesamowici!

 • Organizacja i koordynacja Weselne Czary Wedding Planner
 • Fotografia Małgorzata Stępień Photography
 • Fotografia Maciej Służenko
 • Miejsce Villa Greta
 • Dekoracje i florystyka DecoRaciarnia
 • Suknia Ślubna Emilia Lange Boho Dress
 • Garnitur Giacomo Conti
 • makijaż Paula Król MakeUp
 • fryzura Kwestia Piękna Karolina Zubrzycka
 • Papeteria Blooming Elegant
 • słodkości Tortomania Legnica
 • szlafroczki i dodatki Bielizna u Edyty
 • biżuteria Briju Galeria Nowy Rynek

Wszelkie prawa zastrzeżone © Weselne Czary Wedding Planner.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Agencja Ślubna Weselne Czary Adriana Ciupka. Tekst w całości należy do Adriany Ciupka, właściciela Agencji Ślubnej Weselne Czary.