Inspiracje na… piwonie

Piwonia znana od zarania dziejów roślina, bardzo popularna już w starożytności, jest jedną z najbardziej popularnych wśród kwiatów wybieranych na letnie śluby i wesela. Jako ogromna fanka piwonii, czy też peoni, bo nazwy te występują zamiennie, nie mogłam przejść obojętnie i postanowiłam stworzyć dla Was zestawienie najpiękniejszych inspiracji na wykorzystanie piwonii na Waszym ślubie i weselu.

Dzisiaj będzie krótko i bez owijania w bawełnę – piwonie to kwiaty miłości, honoru, romansu, nieśmiałości piękna czy bogactwa. W zależności od koloru mogą symbolizować co innego. Znane od kilkunastu stuleci występują w wielu odmianach, ale za każdym razem są piękne i idealnie komponują się zarówno w bukietach ślubnych, dekoracjach weselnych czy po prostu stojące w wazonie w domu – te ostatnie jako dekorację domu lubię najbardziej.

Spójrzcie tylko jakie piękne kompozycje mogą powstać z tych pięknych kwiatów – zarówno bardzo zbitych kulek, jak i mega rozwiniętych i postrzępionych pąków. Kwiaty w jednym odcieniu, a może multi-kolorowe bukiety – każdy jest piękny, a kiedy jest idealnie dobrany do całej stylizacji to już w ogóle tworzy się bajka.

Jeśli marzycie o ślubie jak z bajki to koniecznie napiszcie do mnie i przekonajcie się co mogę dla Was zrobić i jakie korzyści płyną ze współpracy z konsultantką ślubną. Przeczytajcie rekomendacje i dołączcie do grona zadowolonych Par Młodych ♥ Jako Wasza wedding plannerka zrobię wszystko aby ten dzień był najpiękniejszym w Waszym życiu ♥

Zapraszam Was do zapoznania się z moją OFERTĄ, w szczególności na KOMPLEKSOWĄ ORGANIZACJĘ ŚLUBU oraz KOORDYNACJĘ DNIA ŚLUBU.

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © Weselne Czary Wedding Planner.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Agencja Ślubna Weselne Czary Adriana Ciupka. Tekst w całości należy do Adriany Ciupka, właściciela Agencji Ślubnej Weselne Czary.