Inspiracje na jesienny ślub i wesele

Jesień to piękny, multi kolorowy czas, kiedy natura zaskakuje nas barwami, i smakami. Dlaczego zatem nie wykorzystać tego pięknego czasu i nie zorganizować najpiękniejszego ślubu i wesela? Zapraszam Was do świata jesiennych inspiracji na ślub i wesele – masa zdjęć gwarantowana 🙂

 

 

Jeśli jesteś tegoroczną Panną Młodą i zastanawiasz się co zrobić ze swoim letnim ślubem i weselem, głowisz się, czy w ogóle twój ślub dojdzie do skutku w wybranym przez Was terminie, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Zamiast siedzieć i się zamartwiać, zacznij tworzyć plan B – sprawdź wolne terminy u podwykonawców i przede wszystkim NIE BÓJ SIĘ JESIENNEGO czy nawet zimowego ślubu!

Wszyscy w branży z niecierpliwością wypatrujemy, kiedy wszystko wróci do normy, ale na dzień dzisiejszy wiemy tylko tyle, że nic nie wiemy i nie możemy Wam – drogie Pary Młode nic zagwarantować. Oczywiście chciałabym Wam powiedzieć, że już w czerwcu czy lipcu powiecie sobie sakramentalne TAK i będziecie bawić się do białego rana, ale jestem też realistką i wolę otwarcie mówić jak jest – a jak wiemy, ciekawie nie jest.

Z drugiej strony, odnoszę takie wrażenie, że w Polsce ludzie boją się organizować śluby i wesela w październiku, listopadzie i kolejnych zimowych miesiącach. Pytanie DLACZEGO? Przecież równie dobrze w lipcu też może padać deszcz, w maju może nawet spaść śnieg, a z kolei październik może nas zaskoczyć przepiękną pogodą, a w grudniu czy styczniu może być przepiękne zima z bajecznym klimatem.

Dlatego też nie bójcie się przekładać ślubu i wesela na miesiące jesienno-zimowe! A ja dzisiaj zapraszam Was do świata pełnego inspiracji na jesienne śluby i wesela właśnie. Taką samą dawkę inspiracji szykuję dla Was z zimowymi ślubami, ale to pokażę Wam za kilka dni 🙂

 

JESIENNE PALETY KOLORÓW

 

 

JESIENNE BUKIETY

JESIENNA PARA MŁODA

OKRYCIA WIERZCHNIE DLA PANNY MŁODEJ

DEKORACJE

TORTY I SŁODKOŚCI

 

JESIENNE ŚLUBY MOGĄ BYĆ NAPRAWDĘ PIĘKNE, A JA MOGĘ WAM POMÓC W REALIZACJI WASZYCH MARZEŃ

 

Zapraszam Was do kontaktu – pozwólcie mi spełnić Wasze marzenia o pięknym ślubie i weselu!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Weselne Czary Wedding Planner.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Agencja Ślubna Weselne Czary Adriana Ciupka. Tekst w całości należy do Adriany Ciupka, właściciela Agencji Ślubnej Weselne Czary.