Podziękowania dla rodziców

Inspiracje na podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to w przypadku ślubu i wesela temat rzeka. Każda Para Młoda (dobra… przynajmniej większość z nowożeńców) chce podziękować rodzicom za dar życia i trud włożony w ich wychowanie, pomoc, wsparcie i miłość. Dużo osób zastanawia się jak to zrobić, dlatego ja dzisiaj zapraszam na wpis z inspiracjami na podziękowania dla rodziców oraz z kilkoma słowami o tym, jak w ogóle to zrobić, aby każda ze stron czuła się komfortowo. 

Mamy XXI wiek, a więc i możliwości praktycznie nieskończone jeśli chodzi o różnego rodzaju podziękowania. Obserwując branżę ślubną czasami mam wrażenie, że ogranicza nas tylko nasza kreatywność i wyobraźnia. Jednakże bardzo często spotykam się także z pytaniami jak w ogóle podziękować rodzicom i czy trzeba robić to publicznie, przy wszystkich na weselu zazwyczaj około godziny 22.00. Moja odpowiedź brzmi NIE! Pamiętajcie, że Wy nic nie musicie! Powinniście postępować tak jak Wam serce podpowiada. 

Często spotykam się z sytuacją, kiedy rodzice są na przykład po rozwodzie i nie pałają do siebie sympatią albo jednej rodzic nie żyje lub też rodzice jednej ze stron nie żyją. To są sytuacje trudne, z którymi ja jako Wedding Planner spotykam się w swojej pracy i zawsze staram się doradzić moim Parom Młodym najlepsze rozwiązania, dlatego też zawsze powtarzam, że to Wy i Wasi bliscy musicie czuć się podczas podziękowań swobodnie. Zdecydowanie odradzam robić podziękowania na pokaz, przed rodziną, szczególnie jeśli macie dość skomplikowaną sytuację lub też relacje pomiędzy Wami i rodzicami lub pomiędzy rodzicami nie są najlepsze.

Jeśli nie chcecie tego robić tradycyjnie, czyli podczas wesela, możecie podziękować rodzicom dzień wcześniej, np. podczas kolacji rodzinnej lub zabrać rodziców na obiad nawet kilka dni po weselu, aby podziękować kiedy emocje już opadną. Możecie też wpaść do rodziców na kawę i po prostu powiedzieć DZIĘKUJĘ i wręczyć niewielki upominek. 

 

A w jaki sposób możecie podziękować? Oto kilka zebranych przeze mnie inspiracji na podziękowania dla rodziców… 

Taniec z mamą i tatą

List do rodziców

Filmik z podziękowaniami

365 powodów… dla których Cię kocham, za które dziękuję

Explosion boxy, kosze różności, alkohol

Kwiaty, flowerboxy, lasy w słoiku i żywe obrazy

Personalizowana biżuteria dla mam

i spinki do mankietów dla ojców

Drzewo wdzięczności

Fotoksiążka – od dzieciństwa do dnia ślubu

Pamiątkowe zdjęcie

Personalizowane kubki z podziękowaniami

Oscary dla rodziców

Mam nadzieję, że tym wpisem wprowadziłam do Waszego ślubnego świata trochę inspiracji. Wiem, że niektóre pomysły są zwariowane, ale która konsultantka ślubna nie lubi czasami zwariowanych i niecodziennych realizacji? Ja bardzo takie lubię, dlatego zapraszam każdą przyszłą Parę Młodą na pierwsze niezobowiązujące spotkanie ze mną. Przy filiżance dobrej kawy lub herbaty przedstawię Wam dlaczego warto mieć w swojej ślubnej ekipie Wedding Plannera.

Wasza #CzarodziejkaWeddingPlannerka

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Weselne Czary Wedding Planner.
Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie, cytowanie, przedruk całości lub fragmentów tekstu na blogach i stronach www zabronione, bez pisemnej zgody udzielonej przez firmę Agencja Ślubna Weselne Czary Adriana Ciupka. Tekst w całości należy do Adriany Ciupka, właściciela Agencji Ślubnej Weselne Czary.